Par mani

Šķiet, ka pašā sākumā jau tik tiešām nedaudz vajadzētu pastāstīt par to, kas tad īsti šī būs par vietu. Īsumā varētu teikt, ka tas ir manu pārdomu blogs, ar kura palīdzību es vēlētos runāt ar plašāku auditoriju. Tieši šī iemesla dēļ nolēmu veidot lapu, kas ļautu arī ikvienam no jums uzzināt par to, kas notiek Alūksnē.

Tomēr tas nebūt nav vienīgais iemesls. Un es jau uzreiz varu pateikt to, ka šeit lielu uzmanību vēlos vērst arī uz daudziem citiem jautājumiem. Nu protams, pamatā jau es centīšos pieturēties pie aptuveni vienas konkrētas tēmas.

Bet nu lieta ir tāda, ka man vienmēr ir paticis uz lietām raudzīties nedaudz no cita skatu punkta. Proti, ieraudzīt to, kā dažādas nozares un tajās veiktais darbs ietekmē mūsu dzīves. Man šķiet, ka tas ir patiešām svarīgi, jo to visu iemācoties izmantot savā un citu cilvēku labā, mēs savas dzīves varam padarīt daudz labākas.bloga bilde

Saprotams, ka viens no svarīgākajiem jautājumiem ir saistīts ar to, kā šo lietu sakārtošana ļautu uzlabot vidi, kurā mēs dzīvojam. Proti, kā dažādi jauni risinājumi dod mums iespēju sakārtot pilsētu, kas mums visiem ir tik tuva.

Vēl jo vairāk, mēs arvien varam domāt par to, kā Alūksni padarīt par patiesi populāru tūrisma galamērķi. Nav nekādu šaubu par to, ka Alūksne ir patiesi skaista vieta un tieši to mums arvien vairāk vajadzētu mācīties izmantot savā labā.

Starp citu, mans vārds ir Aija. Un es tik tiešām ceru, ka es spēšu ikvienā no jums radīt interesi par to, kas notiek Alūksnē un par to, kā mēs varam sakārtot vidi, kurā dzīvojam.

Ir svarīgi, ka mēs arvien meklējam dažādas jaunas iespējas, kuru izmantošana ļautu dzīvot arvien labāk. Es esmu pārliecināta, ka arī ikviens no jums kaut reizi ir domājis par to, ko vēl būtu iespējams darīt, lai dzīvē spertu kaut vienu soli uz priekšu. Nu tad uz tikšanos gaidāmajos rakstos.

button