Labklājība pilsētā sākas no savas mājas

Esmu pārliecināta, ka katras pilsētas iedzīvotāji ir savu māju patrioti un vienmēr būs gatavi darīt visu, kas ir viņu spēkos, lai to uzturētu tīru un kārtīgu, kā arī, lai pārliecinātu citus par to, ka pie viņiem ir vislabāk.

Tas, kas man ir pilnīgi skaidrs ir tas, ka ļoti lielā mērā pilsētas attīstība ir atkarīga no tā, vai tai ir pietiekoši daudz tūristu, jo katram ir skaidrs tas, ka tieši tūristi ir tie, kas rūpējas par to, lai pilsēta attīstītos un augtu liela un spēcīga. Ar tūristu palīdzību tiek piesaistītas finanses un viss nepieciešamais, lai apkārtni uzturētu kārtībā.

cityJa reiz mēs visi patiešām esam ieinteresēti tajā, lai pilsēta attīstītos, tad nav šaubu, ka katrs atsevišķi patiešām būs gatavs pielikt savu roku, lai nebūtu jākaunas par vietu, kurā dotajā brīdī atrodamies.

Tas ir, man šķiet loģiski, ka pilsētas kopējo ainavu veido ne tikai parki un dažādi pieminekļi, un strūklakas, kuras sagādājušas pilsētas galvas, bet viss kopumā, tai skaitā arī mājas un cilvēku dārzi.

Tas viss kopā veido to, kā citi redz apkārtni, tāpēc arī katram pašam vajadzētu parūpēties par to, lai viņa māja uz visu pārējo fona izceltos ar pozitīvo, ne otrādi, jo tad arī kopējais skats būs pozitīvs.

Domāju, ka katram vajadzētu saprast to, ka, ja mēs iemācītos uzturēt kārtībā savu māju, kārtībā beidzot tiktu arī pilsēta, jo vienmēr viss sākas ar mājām. Pazīstu ļoti daudzus cilvēkus, kuriem vienkārši nepatīk nekārtība, kaut vai viena karote, kas stāv izlietnē. Domāju, ka tas ir ieaudzināts.

bridge

Ja vecāki saviem bērniem jau no mazotnes māca to, ka visam vienmēr jābūt labākajā klātbūtnē, tad nav šaubu, ka viņi arī izaugs par kārtīgiem cilvēkiem, kam patīk tīrība un tas, ka viss apkārt ir skaists un sakopts. Katra lieta atrodas savā vietā un arī gulta vienmēr ir kārtīgi saklāta.

Patiesībā jau tas, cik kārtīgs ir cilvēks, ir nosakāms pēc tā, kā izskatās viņa gultas vēla. Ļoti daudziem cilvēkiem ir slinkums gludināt gultas veļas pārvalkus un palagus, jo viņi ir tik lieli, un neviens taču tāpat neredz to, vai tie ir izgludināti vai nē.

cushionTomēr tā ir sava veida kārtības disciplīna, gultas veļu arī vajadzētu gludināt, neatkarīgi no tā, vai gribas to darīt vai nē.

Gultas veļa Jūsu guļamistabai ir tik pat svarīga, cik aizkari priekšā logiem. Tie ir pirmie, kas cilvēkiem iekrīt acīs un pēc kā var spriest par to, vai rūpējaties par kopējo izskatu vai nē.

Katrā ziņā es uzskatu, ka, ja mēs pievērsīsim uzmanību tam, kā izskatās mūsu māja no iekšpuses, pēc tam, kā to redz pārējie no ārpuses, tad beigu beigās sapratīsim arī to, ka jārūpējas par visu pilsētu kopumā, jo arī pēc tās var spriest par mums pašiem.

Jo, kas gan vēl veido pilsētas vizuālo izskatu, ja ne paši tās iemītnieki? Tāpēc katram vajadzētu ieguldīt nedaudz sava laika un arī darba, lai pilsēta par mums pašiem stāstītu tikai labu, un pēc tam par to varēsim būt lepni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *