Interneta pakalpojumu popularizēšana arī nelielās Latvijas pilsētās

Katram skaidrs, ka valsts nevar sastāvēt tikai no lielām pilsētām, tas nav iespējams. Un tas arī, protams, nav dabiski. Katram reizi pa reizei uzrodas vēlme izrauties no lielpilsētas burzmas un pabaudīt lauku svaigo gaisu, vai pastaigāt pa kādas mazas pilsētas ieliņām. Jo tā taču ir fantastiska sajūta – iet pa ielu un pagaidīt, kad garām pabrauks vien trīs mašīnas un jau tikt otrā ceļa pusē. Rīgā nekas tāds nenotiek, jo vispirms jāsagaida luksofora zaļā gaisma un tad tā pat uz tevi ar nosodošām acīm skatīsies virkne automašīnu vadītāju un pasažieru. Ar laiku, protams, pie tā pierod, taču atslodze no tā nepieciešama tā pat.

Taču, ja mazajās pilsētās uzturas pārāk ilgi, tad atkal nav labi, jo tajā nav pieejamas visas tās pašas lietas un pakalpojumi, kas lielpilsētās. Šoreiz runāšu tieši par to, kas nav pieejams un kā to varētu mainīt – proti, piedāvājot pakalpojumus ar interneta starpniecību.

Tik tiešām bieži ir gadījies tā, ka ir nepieciešamība kaut ko iegādāties, taču mazajā pilsētā, kurā tajā brīdī atrodos gluži vienkārši nav tādas iespējas. Piemēram, kad nedēļas nogalē jādodas uz balli, taču ir nepieciešamība pēc jaunām kurpēm, jo vecās jau piedzīvojušas par daudz un vēl vienu balli tās neizdzīvos. Kad esi iejuties mierīgajā mazpilsētas dzīvē, doties uz lielpilsētu tikai dēļ viena kurpju pāri nav pilnīgi nekādas vēlēšanās. Tāpēc uzskatu, ka Latvijā vajadzētu ieviest vairāk tādus pakalpojumus, kas piedāvātu iepirkšanos internetā, kas nodrošinātu arī ātru piegādi.

Principā tas ir parasts veikals, tikai starpība ir tāda, ka viss notiek ar interneta starpniecību. Šāda veida biznesu var uzsākt jebkurš, ja vien viņam ir kaut kādas pamat zināšanas mārketingā un apmēram orientējas tajā, ko cilvēki vēlas. Lai uzsāktu šāda interneta veikala darbību, protams, neieciešama arī mājas lapa, taču mūsdienās mājas lapas izveides pakalpojumus piedāvā tik daudzi, ka ir pat grūti izvēlēties. Interneta veikala izveide Latvijā varētu būt patiešām labs bizness, jo tas, manuprāt, būtu diez gan pieprasīts.

Cilvēkiem bieži vien nav laika doties ārpus mājas vai pilsētas tādos gadījumos, kad cilvēks dzīvo kādā no Latvijas mazākajām pilsētām, tāpēc iepirkties internetā būtu daudz vienkāršāk. Tikai jāatver dators, attiecīgā mājas lapa un iepirkšanās var sākties. Kā arī tādā veidā ir daudzreiz vienkāršāk salīdzināt cenas dažādām precēm un izvēlēties kaut ko no visa piedāvātā daudz ātrāk, nemaz neizejot no mājas.

Tas pats attiecas uz citiem pakalpojumiem, kurus piedāvā internetā. Cilvēki bieži vien domā, ka lielākā daļa šo pakalpojumu ir pieejami tikai lielpilsētu iedzīvotājiem, taču tā nebūt nav. Tos ir iespēja izmantot pilnīgi visiem, un tāpēc vajadzētu tos popularizēt, lai cilvēki zinātu un vairs nebadītos riskēt. Būtu nepieciešams parādīt, ka iepirkties internetā uz izmantot dažādus citus pakalpojumus ir pavisam droši. Mazajām Latvijas pilsētām nevajadzētu šaubīties, un visiem vajadzētu popularizēt šos pakalpojumus, lai tie ir zināmi visur Latvijā.

Galu galā, kad interneta pakalpojumi būs populāri ne tikai lielākās pilsētās, bet arī nedaudz mazākās, tad ieguvēji būs visi – gan tie, kas var tos izmantot neizejot mājas, gan tie, kas šos pakalpojumus piedāvā. Kā arī parādīsies iespēja nopelnīt tiem, kas mācēs uzsākt savu biznesu ar interneta starpniecību. Ja domājat, ka nespēsiet to viens, bet jums ir lieliska ideja, kura nevar neizdoties, tad sameklējiet kādus zinošāku partnerus un uz priekšu!

Tādā veidā pakalpojumu klāsts tikai papildināsies un radīsies tikai jauni ieguvēji. Tāpēc atgādinu vēlreiz – nekādā gadījumā nevajag šaubīties, jo šaubas ir cilvēka lielākais ienaidnieks. Tās bieži vien atrunā no vienreizīgām iespējām, kas būtu darījušas daudz laba. Galvenais ir uzdrīkstēties!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *