Diena, kad pat Alūksne kļūst par mazo Parīzi

Ja kādam cilvēkam pasaulē lūgs nosaukt pasaules romantiskāko pilsētu, man nez kāpēc liekas, ka uzvarētāja šajā konkursā būtu Parīze. Šī vieta ir pieprasīta kā medusmēneša galamērķis, un ko tur darīt, jums angliski var pastāstīt www.lonelyplanet.com. Kaut kā Francijai ir izdevies šo vienkāršo un vienlaikus burvīgo pilsētu padarīt par īstu romantikas pērli, kaut gan ja tā padomā, teju katra pasaules lielpilsēta un pat mazpilsēta var lepoties ar piemīlīgām vietiņām, kur mīlniekiem tikties, ar kafejnīcām, viesnīcām un citām svarīgām lietām, kas mums liecina – jā, tur ir romantika atrodama!

romantikaAlūksne varbūt nav gluži īsta romantikas pērle, bet arī šeit var atrast vietas, kur mīlniekiem tikties. Un vismaz reizi gadā mūsu pilsēta pavisam noteikti kļūst par īstāko Mīlētāju pilsētu, proti, Valentīndienā.

Kaut arī tagad ārā ir ziema un tuvojas Ziemassvētki, padomāt par to, kā iepriecināt savu mīļoto var jau laikus. Ja prātojat, kādas Valentīndienas dāvanas var noderēt, tad bez brauciena uz Romantikas galvaspilsētu Parīzi labs risinājums būtu darīt kaut ko tepat, Alūksnē. Piemēram, ja ārā ir sniegs, kāpēc gan kopīgi nedoties uz kādu kalniņu un nenošļūkt lejā? Vai atceraties, kad vispār ko tādu darījāt? Vai arī kāpēc gan nepasēdēt Alūksnes ezera krastā, ietinoties siltā pledā, un kopīgi nepadzert līdzi paņemto silto tēju? Alūksnes ezers taču ir tik skaists! Ja pašam trūkst izdomas, tad idejas var pasmelties radošu cilvēku blogos. Man, piemēram, patīk Agneses blogs www.sodien.mozello.lv, kur viņa dalās savās idejās, kā katru dienu svinēt dzīvi. Nudien noderīgi, ja līdz šim esat skrējuši un dzīvi redzējuši vien garām ejot.

Jebkurā gadījumā lai kādas Valentīndienas dāvanas jūs arī izvēlēsieties, atcerieties, ka tieši no jums ir atkarīgs, vai Alūksne jums taps par mazo Parīzi. Jo šajā dienā taču mīlestības Amors lido apkārt un bultas šauda pat neatkarīgi no pilsētas, vajag vien noticēt un ļauties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *